Roboty dachowe oraz elewacyjne

Firma "TSB" oferuje swoim klientom szeroką gamę usług z zakresu montażu dachów i systemów elewacji, które nie tylko chronią budynek przed czynnikami atmosferycznymi i zmianami temperatury, ale także czynią go "kartą wizytową" Państwa firmy, skutecznie podkreślając jego zalety na tle otaczających budynków.
Elewacja budynku powinna rozwiązywać wiele problemów, którymi są wygląd zewnętrzny obiektu oraz ochrona przed szkodliwymi wpływami mechanicznymi i atmosferycznymi. Aktualnie coraz bardziej popularne są wentylowane systemy elewacji, z pozoru bardziej funkcjonalne, trwałe i ergonomiczne. Wentylowany system elewacyjny składa się z metalowej konstrukcji, która jest przymocowana do ściany, warstwy docieplającej oraz dekoracyjnej warstwy zewnętrznej. Decydując się na wentylowany system elewacyjny można jednocześnie poprawić krzywiznę, zapadniecie lub wady ścian wykryte w konstrukcji budynku,a to niezaprzeczalna ich zaleta. 
W podobnym stylu można także wykonać budowę dachu. Wraz ze stalowym systemem elewacyjnym dach będzie dopasowany z blachy powlekanej. Korzyści wykorzystania blachodachówki to:
  • Lekkość montażu;
  • wytrwałość;
  • praktyczne nie podleganie działaniom atmosferycznym;
  • brak kosztów eksploatacyjnych;
  • mała waga;
  • duży wybór kolorów.
Realizujemy wszystkie etapy montażu systemów dachowych i elewacyjnych. Materiały i technologie wykorzystywane przez naszą firmę są najbardziej zaawansowanymi na rynku budowlanym i spełniają najwyższe europejskie standardy jakości.